Jöle Ve Şekil Vericiler

Phyto Phytolisse Serum 50 ml - Elektriklenen Saçlar İçin Düzleştirme Etkili Serum
₺559,30 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
Tükendi

Phyto Phytodefrisant Balm 100 ml - Çabuk Kabaran Saçlarda Elektriği Azaltan Balsam

 

Şeytantersi, yabanturbu, küçük papatya, adaçayının birleştirilmesiyle oluşan bitki ekstrelerinin sinerjik etkisiyle saçlar korunur, doğallık sağlanır ve kimyasal işlem olmadan saçlar düzleşir. Yenilikçi alkolsüz formülü, saçları yağlandırmadan, ağırlaştırmadan nemlendirir ve güçlendirir. 99 bitki bazlı formülü saçları doğal biçimde yumuşatır, rahatlatır.
Durulanmaz. Düzleştirir ve nemlendirir.
 

Özellik:


Bitkisel içerikli saçı rahatlatıcı balsam Permalı ve doğal kıvırcık saçları rahatlatmak için, özel olarak geliştirilmiş PHYTODEFRISANT'ın içeriğindeki Ferula, Yabanturbu, Adaçayı ve bitki helmesi bileşimi, Sinerjik bir etkiye sahiptir ve saçların, saç tellerine özen göstererek, kimyasal bir işlem olmaksızın doğal düzleşmesine yardımcı olur. 
Yumuşatıcı etkisinin yanında alkölsüz orijinal formülü saçları yağlandırmadan ve ağırlaştırmadan nemlendirir ve güçlendirir.
Her şampuandan sonra kullanılabilir, uygulama ne kadar çok tekrarlanırsa saçlar düzgün ve benzersizbir parlaklık kazanır.

₺271,20 KDV Dahil
₺339,00 KDV Dahil
Tükendi

Phyto Phytokeratine Spray 150 ml - Isıya Karşı Koruyucu Sprey

 

Phyto Phytokeratine Sprey saçınızı ısının verdiği zararlara karşı korumaya yardımcı olur. Bitkisel Keratin ve hyaluronik asit saç teline işleyerek saç yapısınıgörünümünü düzenlemeye ve saçın nemini seviyede tutmaya destektir. Yapısındaki seramidler saçı sakinleştirir ve güçlü, ipeksi yumuşaklıkta saçlara kavuşmanıza destek olur. Phyto Phytokeratine Isıya Karşı Koruyucu Sprey kökten uca korunan ve kolay şekil alan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Kullanımı:

 

Havlu ile nemi alınmış saça uygulayın. Saçınızı kurutmadan ya da düzleştirmeden önce saçınıza sıkın. Kuru saça saçın kolay şekil alabilmesi için uygulanabilir. Durulamanıza gerek yoktur.

₺374,25 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
Tükendi
Ref Şekillendirici Jel 20 ml
₺632,00 KDV Dahil
₺790,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR