SkinCeuticals

SkinCeuticals Ultra Facial Defense SPF 50 30 ml - Yüz için Yüksek Faktörlü Güneş Koruma Kremi

 

Etki Alanı:
Yüksek koruma seviyeli uva/uvb nemlendirici güneş kremi
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Cilt Tipleri İçin
 
Ürünün Faydaları:
Bu güneş koruması ürünü, içerdiği Mexoryl SX ve XL ile cildi UVA/UVB ışınlarının zararlarına karşı korur. Bu kozmetik özellikleri güçlü nemlendirici  ileri derecede UVA koruması sağlar.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Ürünü güneşe çıkmadan kısa bir süre önce uygulayınız. Korunmanın muhafaza edilmesi için, özellikle yüzmeden sonra, terleme durumunda veya terledikten sonra, sık sık ve bolca yeniden uygulayınız.
₺2.000,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Serum 10 30 ml - Hassas ve Problemli Ciltler için Antioksidan Serum

 

Etki Alanı:
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
 
Uygun Cilt Tipleri:
Hassas ve normal ciltler için
 
Ürünün Faydaları:
Hassas ciltler için başlangıç konsantrasyonu olan Serum 10, L-Askorbik asit ve saf ferulik asitin sinerjik birleşimidir. Cildi çevresel etkilere karşı korur. İnce çizgiler, kırışıklık görünümü, düzensiz cilt rengi gibi erken yaşlanma belirtilerini azaltılmasına yardımcı olur. Bu hafif ve çabuk emilen serum; ferulic asit ve  saf C vitamini teknolojisini birleştirerek anti-oksidan performansı güçlendirmeye yardımcıdır.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Günde bir kez, cilt temizlendikten sonra sabahları, avuç içerisine 4-5 damla dökünüz, parmak uçlarınızla yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız.
₺3.760,00 KDV Dahil
₺4.700,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Phloretin CF 30 ml - Normal Karma veya Yağlı Ciltler için Antioksidan Serum

 

Etki Alanı:
phloretın, askorbik asit ve ferulıc asit içeren antioksidan serum
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Cilt Tipleri İçin
 
Ürünün Faydaları:
5 yıllık araştırmalardan sonra SkinCeuticals Laboratuarları, Phloretini, C vitaminini ve ferulic asidi birleştirerek devrimci bir antioksidan teknolojisi geliştirmiştir. Phloretin CF, önemli zararlara yol açtığı bilinen çevresel faktörlere karşı cildi korumaya yardım eder. Cilt yüzeyinin yenilenmesini hızlandıran phloretin sayesinde cilt yaşlanması belirtilerine kırışıklıklar, lekeler ve soluk ten rengiyle karşı bakım sağlar. Cilt, canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme sahip olur.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Sabahları, temiz ve kuru cilde, parmak uçlarınızı kullanarak 4-5 damla Phloretin CF'i yüzünüze, boyun ve dekolte bölgenize uygulayınız.
₺5.662,50 KDV Dahil
₺7.550,00 KDV Dahil

SkinCeuticals C E Ferulic 30 ml - Normal ve Kuru Ciltler için Antioksidan Serum

 

Cilt görünümünde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçer ve düzeltilmesinde önemli bir rol oynar. 3 Etkin İçerikli En İyi Antioksidan Teknolojisine sahip, Allure Dergisi Editörün Seçimi Ödüller Birincisi ödülüne layık görülen SkinCeuticals CE Ferulic Antioksidan Bakım, cilt sağlığını sağlamak için önemli bir uygulama sağlamaktadır.
 
Dermatolojik olarak test edilerek geliştirilen antioksidan bakım, herhangi hayvansal bir katkı maddesi içermemektedir. Ciltte 4 gün boyunca kalıcı etkisi bulunan ürün, silinse hatta yıkansa bile çıkmaz, içten koruma etkisine devam eder. Güçlü bir anti-oksidan olan C vitaminini bol miktarda içermektedir.
 
Kullanım Şekli:

 

Sabahları ya da günün uygun görülen saatinde, temizlenmiş cilde 4-5 damla uygulanması tavsiye edilen antioksidan bakım, parmak uçları ile dairesel hareketlerle masaj yaparak, tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır.
₺5.662,50 KDV Dahil
₺7.550,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Phloretin CF Gel 30 ml - Tüm Cilt Tipleri için Antioksidan Bakım

 

Etki Alanı:
Cilt bakım
 
Uygun Cilt Tipleri:
Normal,Karma,Hassas cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
SkinCeuticals Laboratuarları, Phloretini, C vitaminini ve ferulic asidi birleştirerek devrimci bir jel içerisinde serum teknolojisiyle yaratmıştır.
Phloretin CF, önemli zararlara yol açtığı bilinen çevresel faktörlere karşı cildi korumaya yardım eder.
Phloretin sayesinde gözle görülür cilt yaşlanması belirtilerine kırışıklıklar, leke görünümleri ve soluk ten rengiyle karşı bakım sağlar.
Cilt, canlı, genç ve ışıltılı bir görünüme sahip olur.

 
Kullanım Şekli:
Sabahları, temiz ve kuru cilde, parmak uçlarınızı kullanarak 4-5 pompa ürünü yüzünüze, boyun ve dekolte bölgenize uygulayınız.
Göz çevresine uygulamaktan kaçınınız.

 
Kullanım Sıklığı:

 

Sabahları
₺5.625,00 KDV Dahil
₺7.500,00 KDV Dahil

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel 15 ml - Hassas Göz Çevresi için Antioksidan Bakım

 

Etki Alanı:
Göz çevresi için üçlü antioksidan bakım
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Cilt Tipleri İçin
 
Ürünün Faydaları:
AOX Eye Gel, sahip olduğu SERUM-IN-A-GEL teknolojisi sayesinde, serum gibi cilde nüfuz eder. İçeriğinde sinerjik bileşim oluşturan üç adet anti-oksidan bulunmaktadır: Phloretin, L-Askorbik Asit ve Ferulik Asit.Yaşlanma belirtilerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Göz altı torbaları ve yorgunluk belirtilerinin azalmasına yardımcı olur.Daha canlı ve taze görünüm sağlamada
 
Kullanım Sıklığı:

 

Ürünü günde 1 kez sabahları gözaltı ve kaş çevresine uygulayın. Gözle ve göz kapağı ile temastan kaçının.
₺3.680,00 KDV Dahil
₺4.600,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Retexturing Activator 30 ml - Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Serum

 

Etki Alanı:
Cilt bakımı

Özet Bilgi:
Cildinizin yüzeysel kırışıkların da oldukça faydalı olan yapılandırıcı serum cildinizi yumuşatarak canlanmasında yardımcı olur. 

Ürünün Faydaları:
Cildinizin yüzeysel kırışıklarında oldukça faydalı olan yapılandırıcı Serum cildinizi yumuşatarak rahatla yardımcı olur. Bu ürün aynı zamanda cildinizin nemlenmesinde de faydalıdır.Cildinizin daha ışıltılı ve parlak görünmesine yardımcı olur. Cildinizdeki kırışıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli:
Gün içinde 1 veya 2 defa dekolte, yüz ve boyun kısmına 5 ile 6 damla uygulayın. Güneş kremi kullanmanız önemle tavsiye edilir. Güneşin cildinize temasından kaçının.

₺3.320,00 KDV Dahil
₺4.150,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Phyto Corrective 30 ml - Yenileyici ve Yapılandırıcı Günlük Serum

 

Hassas ya da problemli ciltler için özel olarak geliştirilmiş bir formüle sahiptir. Nemlendirici, dermatolojik testlerden geçerek elde edilmiştir. Kullanıcıları tarafından belirlenen herhangi bir yan etkisi bulunmayan nemlendirici, içerdiği zengin bitkisel özler ile cilt ile uyumlu bir yapıya sahiptir. Yağsız formülü ile rahat bir kullanım sağlar ve cilt rengine eşitlik ve aydınlık kazandırır.
 
Cildi nemlendirirken ciltte bulunan renk dalgalanmalarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Nemlendirici, cildinize canlı ve parlak bir görünüm kazandırır. Jel yapısı ile pratik bir uygulama sağlayan ürün, yıpranmış cildi yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliğe sahiptir.
 
Kullanım Şekli:

 

Günde 2-3 defa, 3-5 damla ürünü parmak uçlarınızla tüm yüz ya da problemli bölgelere uygulanmalıdır. Göz ile doğrudan temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız. Dermatolojik olarak onaylanmış nemlendirici, kullanıcıları tarafından belirlenen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
₺2.960,00 KDV Dahil
₺3.700,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Eye Balm 15 ml - Yaşlanma Karşıtı Göz Çevresi Bakım

 

Hassas göz çevresinde yaşlanmış cildi rahatlatıcı özelliğe sahip olan göz çevresi balsamı, özellikle üç ana yaşlanma belirtisi için özel olarak formüle edilmiştir. 
 
Olgun ciltler için uygun olan göz çevresi balsamı, hassas olan bitkisel kimyasalların sinerjik bir bileşimidir. Hassas göz çevresinde bulunan kırışıklık, ince çizgiler ve mor halkalardan kurtulmanıza yardımcı olan balsam, zengin içerikli bir düzeltici kremdir. Gözaltı şişkinliklerinin azaltılmasına yardımcıdır
 
Kullanım Şekli:

 

Sabah ve/veya akşam kullanılması tavsiye edilen göz çevresi balsamı, göz çevresi bakımını destekler. Dermatolojik testlerden geçerek elde edilen balsamı, göz ile temas etmesi halinde bol su ile yıkayınız.
₺3.160,00 KDV Dahil
₺3.950,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Clarifying Clay Masque 60 ml - Gözenek Arındırıcı Kil Maskesi

 

Etki Alanı:
Gözenek arındırıcı kil maskesi
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Cilt Tipleri İçin
 
Ürünün Faydaları:
Yağlı, gözenekli ciltler ve lekeli ciltlerde önerilir. Doğal killer tıkalı gözenekleri açar ve kirlerden arındırır. Meyve asitleri kompleksi cildi hafifçe soyup tazeler. Bitkisel özler ve mineraller cildi sakinleştirir.Yüksek konsantrasyonlu doğal killer Kaolin ve Bentonit sayesinde fazla yağı emer ve hidroksi asitler sayesinde meyve asitleri cildi ince bir tabaka halinde soyup cilde yeniden parlaklık sağlar.Aloe ve Papatya sayesinde cildi yatıştırır ve yumuşatır.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Haftada 1 ya da 2 kez ürünü daha önceden temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesi üzerine ince bir tabaka olarak uygulayınız, 10-15 dakika sonra ılık suyla durulayınız ve yavaşça kurulayınız. Göz çevresinden ve dudaklardan uzak tutunuz.
 
₺2.720,00 KDV Dahil
₺3.400,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Blemish + Age Defense 30 ml - Olgun ve Akneye Eğilimli Ciltler için Serum

 

Etki Alanı:
Cilt bakımı
 
Uygun Cilt Tipleri:
Olgun ve problemli ciltler için serum
 
Ürünün Faydaları:
Canlandırıcı bu serum, cilt yüzeyindeki ölü cilt kalıntılarını arındırır ve daha ışıltılı bir cilt görünümü kazandırır.
Yüzeysel kırışıklık görünümünü azaltılmasına yardımcı olur.
Cildi yumuşaklık ve canlılık kazandırır.
Cilt yüzeyinde yenilenmesine yardımcı olur ve cildi nemlendirir.
 
Kullanım Şekli:

Günde bir veya iki defa tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine 4-6 damla uygulayınız.
Gözle doğrudan temas etmesinden kaçınınız.


Kullanım Sıklığı:

 

Günde 1 veya 2 defa
₺3.840,00 KDV Dahil
₺4.800,00 KDV Dahil

SkinCeuticals A.G.E. Interrupter 48 ml - Sıkılaştırıcı ve Yeniden Yapılandırıcı Krem

 

Etki Alanı:
Olgun ciltler için yeniden yapılandırıcı krem
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Cilt Tipleri
 
Ürünün Faydaları:
Olgun ciltlerde glikasyonunun sebep olduğu yaşlılık belirtilerini azaltılmasına yardımcı olur. Glikasyon ve derin kırışıklık oluşumunu etkisiz hale getirerek olgun cildin ince izlerinin görünümünü belirgin bir şekilde azaltılmasına yardımcı olur yaban mersini.Cildi nemlendirir ve korur.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Günde bir veya iki defa tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulayınız. Gözle doğrudan temas etmesinden kaçınınız.
 
₺6.900,00 KDV Dahil
₺9.200,00 KDV Dahil

SkinCeuticals A.G.E. Eye Complex 15 ml - Göz Çevresindeki Kırışıklık Torbalanma ve Koyu Halkalara Karşı Bakım

 

Etki Alanı:
Olgun ciltler için yeniden yapılandırıcı göz çevresi kremi
 
Ürünün Faydaları:
İçeriğindeki özgün bileşenlerle göz çevresindeki yaşlanma izlerinin azaltılmasına yardımcı olur.Cilde derinlemesine nüfuz eder. Şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan göz bakım kompleksidir.Glikasyon gibi yaşlanma süreçlerinin sebep olduğu sarkık görünümü iyileştirmeye yardımcı olur.Hassas göz çevresindeki şişkinlik ve morlukları azaltılmasına yardımcı olur.Kırışıklıklar ve kaz ayağı çizgilerinin azalmasına yardımcı olur.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Günde 1 ya da 2 kez göz çevresine uygulayınız. Sadece gözün çevresi için uygulayınız. Göz ile temasından kaçınınız.
 
₺3.975,00 KDV Dahil
₺5.300,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Hydrating B5 30 ml - B5 Vitamini İçeren Nemlendirici Serum

 

Etki Alanı:
Cildi nemlendirme
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Hydrating B5, içeriğindeki cildin doğal besleyici faktörlerinden oluşan eşsiz kompleks yardımıyla cildin optimal nem dengesini koruyarak, cilde yumuşak ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.
Doğal bir nemlendirici olan hyaluronik asit nemi cilde bağlar.
Sağlıklı cildi korumakta büyük rolü olan B5 vitamini içerir.
Cildin optimal nem dengesini korur ve cilde ışıltı kazandırır.
Cildi daha yumuşak ve pürüzsüz hisseder.
Günlük nemlendiricinizin faydalarını optimize eder.
 
Kullanım Şekli:
Günde bir veya iki kere parmak uçlarınızı kullanarak 3-5 damla tüm yüz, boyun ve dekolte bölgesine göz çevresinden kaçınılarak uygulayınız.
Gözle doğrudan temas etmesinden kaçınınız.

 
Kullanım Sıklığı:

 

Günde 1 veya 2 kez
₺3.000,00 KDV Dahil
₺3.750,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Gentle Cleanser 200ml (Hassas Cilt - Krem Temizleyici)

 

Özet Bilgi:
Hassas ve kuru ciltler için temizleyici krem/süt


Ürün Faydaları: 
Cildi temizlemeye yardımcıdır.
Cildi yumuşatır.
Uzun süre kalıcı makyaj ve göz makyajını arındırır.
Normal, kuru, hassas ciltler için uygundur.


Uygun Cilt Tipi:
Hassas ve kuru ciltler


Kullanım Şekli:
Günde 2 defa, ıslak yüze 1 pompa ürünü dairesel hareketler ile uygulayınız. Ilık su ile durulayınız.

₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Resveratrol B E 30 ml - Cildin Gençleşmesine Yardımcı Gece Antioksidanı

 

Etki Alanı:
Cilt bakımı
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Formülü, maksimum konsantrasyonda saf ve kararlı resveratrol,cildi  güçlendirmeyi sağlayan baicalin ve E vitamini ile güçlendirilmiş gece bakımıdır. Bu antioksidan cildi korumak ve güçlendirmek ile sağlıklı görünümünün sürdürülebilmesi için çevresel etkilere karşı bakım sağlar.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Her akşam bir kez temizlenmiş ve kurulanmış yüzünüze 1-2 damla uygulayınız. Diğer SkinCeuticals ürünleri ile bakım rutininizi tamamlayabilirsiniz.
₺5.662,50 KDV Dahil
₺7.550,00 KDV Dahil

Skinceuticals Triple Lipit Restore 2:4:2 50ml

 

Özet Bilgi:
Cildin görünümünü düzenlemeye yardımcı anti-aging bakım.
 
Ürünün Faydaları:
Yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
Cilde pürüzsüzlük, sıkılık ve parlaklık kazandırırken, açık gözeneklerin kapanmasına yardımcı olur.
Cilt dolgunluğu ve gözenek açıklığında bakım sağlar.
Cilt tonu ve parlaklığını düzenler.
Nem kaybına karşı 24 saat koruma sağlar, kuru ciltler için idealdir.
Kolay emilen hafif dokuya sahiptir.
Silikon, kimyasal boya içermez.
 
Uygun Cilt Tipi:
Kuru ciltler.
 

 

Kullanım Şekli:
Parmak uçlarına ufak miktarda alın ve dairesel hareketlerle ısıtın. Günde 2 defa yüz, boyun ve dekolteye uygulayın.

Kullanım Sıklığı:
Günde 2 defa.
₺5.962,50 KDV Dahil
₺7.950,00 KDV Dahil

SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Yaşlanma Karşıtı Bakım - Tüm ciltler için uygundur.

 

 
₺4.350,00 KDV Dahil
₺5.800,00 KDV Dahil

Skinceuticals Phyto Corrective Masque 60ml

 

Özet Bilgi:
Yoğun yatıştırıcı bitkisel öz içeren maske.
 
Ürünün Faydaları:
Yüksek oranda bitkisel özlü madde içerir.
Cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Çok amaçlı jel maske, cilde serinlik hissi verir, ışıltı verir ve nemlenmiş hissetmesini sağlar.

 
Kullanım Şekli:

 

Temiz, yüz, boyun ve dekolte bölgesinde cilt üzerini örtecek şekilde uygulayınız. Dudak ve göz çevresine temas ettirmeyiniz. Maskeyi 10-15 dk bekletin. Soğuk su ile durulayınız. Haftada 2-3 defa veya gerekli zamanlarda uygulayınız.
₺3.160,00 KDV Dahil
₺3.950,00 KDV Dahil

Skinceuticals Hyaluronic Acid Intensifier 30ml

 

Özet Bilgi:
Cildin hyalüronik asit seviyesini destekleyen ve cildin dolgunluğunu artıran düzeltmeye yardımcı bir serum


Ürün Faydaları:
Bu eşsiz formülasyon cildin hyalüronik asit seviyesini desteklemek, cilt yüzeyini nemlendirmek ve cildin sıkılığını artırmak için yardımcı olur.
Cildin nemlendirilmesinde yardımcı olur.
Tüm cilt tipleri için uygundur


Uygun Cilt Tipi:
Tüm cilt tipleri


Kullanım Şekli:
Kapağı açın ve pompayı şişeden çıkarın. Ampulü sıkıştırın ve sıkarken, kapağı tekrar şişeye koyun ve ürünün pompa içine alınması için ampulü yavaşça bırakın.
4-6 damla avucunuza uygulayın ve alın, yanaklar, çene ve boyun üzerine dokunun. Ürünü cildinize karıştırın.

₺3.750,00 KDV Dahil
₺5.000,00 KDV Dahil
SkinCeuticals Glycolic 10 Renew Overnight - %10 Glikolik asit içeren formülü ile cilt görünümünü yenilemeye yardımcı gece bakımı
₺3.560,00 KDV Dahil
₺4.450,00 KDV Dahil
Skinceuticals Daily Moisture - Normal ya da yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen nemlendirici krem
₺2.880,00 KDV Dahil
₺3.600,00 KDV Dahil
SkinCeuticals Equalizing Toner - Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygun olan tüm ciltler için tonik
₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil
Skinceuticals Replenishing Cleanser - Seramid içerikli cilt görünümünü yenilemeye ve arındırmaya yardımcı günlük temizleyici
₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil
Skinceuticals Glycolic Renewal Temizleyici Jel 150 ml
₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil
Skinceuticals Silymarin CF Serum 30 ml
₺5.662,50 KDV Dahil
₺7.550,00 KDV Dahil
Skinceuticals Oil Shield UV Defense SPF 50 Sunscreen 30 ml
₺2.000,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
Tükendi
SkinCeuticals Retinol 0.5 Refining Night Cream 30 ml - Onarıcı Gece Bakımı
₺3.600,00 KDV Dahil
₺4.500,00 KDV Dahil
Tükendi

SkinCeuticals Simply Clean Gel 200ml (Tüm Cilt Tipleri)

 

Özet Bilgi:
Tüm cilt tipleri için jel temizleyici


Ürün Faydaları:
Cildi arındırır ve temizler
Cildin pürüzsüz olmasında yardımcı olur
Suya dayanıklı makyajı temizler
Günlük kullanıma uygun,


Uygun Cilt Tipi:
Tüm cilt tipleri


Kullanım Şekli:
Günde 2 defa ıslak yüze 1 pompa ürünü dairesel hareketler ile uygulayınız

₺1.720,00 KDV Dahil
₺2.150,00 KDV Dahil
Tükendi

SkinCeuticals Mineral Radiance UV Defense SPF 50 50 ml 

 

Uygun Cilt Tipleri:
Tüm Ciltlerde Kullanılabilir.
 
Etki Alanı:
Yüksek koruma fondöten
 
Ürünün Faydaları:
Mineral filtre geniş UVA/UVB spektrumu güneş korumalı doğal görünümlü fondöten. Paraben içermez Suya dayanıklıdır.
 
Kullanım Sıklığı:

 

Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Güneşe maruz kalmadan önce ürünü kullanınız. Özellikle yüzme ve terlemeden sonra korumayı sürdürmek için sık sık ve bolca uygulayınız
₺3.081,25 KDV Dahil
₺3.625,00 KDV Dahil
Tükendi
Etki Alanı:
Göz çevresi bakımı
 
Uygun Cilt Tipleri:
Tüm cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Göz çevresi bakımına yeni bir standart getiren, göz uzmanları tarafından test edilmiş bu güneş koruması ürünü, göz kapakları da dahil olmak üzere tüm göz çevresinin görünümünü geliştirir. Göz çevresindeki görece daha hassas, nazik ve ince yapı için özellikle formülüze edilmiş olan Mineral Eye UV Defense, akmadan ve gözü rahatsız etmeden geniş spekturumlu  SPF 30 koruması sağlar. Tüm cilt tonlarıyla uyumlu hale gelen saf mineral dokusuyla göz çevresindeki cildin doğal tonunu alarak cilt tonunu dengeler ve aynı zamanda seramidi beslerken  makyaj için uygun yumuşak bir baz oluşturur.100 mineral filtreli, geniş spekturumlu UVA/UVB koruması,Gözü rahatsız etmeyen akmayan formül, Göz çevresindeki doğal cilt rengini alan saf doku, her cilt tonuyla uyumlu, Göz kapağı dahil olmak üzere tüm göz çevresinde kullanımı güvenli, Göz çevresindeki nazik ve ince deriyi besler
 
Kullanım Sıklığı:
Günlük olarak kaş kemiğinden yanak kemiğine kadar; göz kapağı da dahil olmak üzere tüm göz çevresine uygulayın.
 
₺974,25 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
Tükendi
Etki Alanı:
Cilt bakımı
 
Uygun Cilt Tipleri:
Hassas cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
Anlık rahatlama sağlar.
Cildin yüzeyinin yumuşaklığını ve parlaklığını arttırmaya yardımcı olur.
Paraben, parfüm, silikon, boya maddesi ve alkol içermez. Komedojenik değildir.
 
Kullanım Şekli:
Cildi temizledikten sonra yavaş,yumuşak ve dairesel hareketlerle yüze,boyuna ve dekolteye nazikçe uygulayınız.
Gerektiği durumlarda sabahları güneş koruyucu ile birlikte kullanınız.

 
Kullanım Sıklığı:
Günde 2 kez
₺974,25 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
Tükendi

Skinceuticals Mineral Matte Uv Defense Spf30 High Protection 30ml

 

Etki Alanı:
Cilt bakım

Özet Bilgi:
Ciltteki fazla yağı emen, matlaştırıcı ve renkli UVA/UVB koruması
 
Ürünün Faydaları:
100 mineral güneş filtresinden oluşan bu matlaştırıcı etkili güneş koruma ürünü titanium dioxide ve çinko oksit Z-Cote® içerir, geniş spektrumlu UV koruma sağlar.
Özel silica teknolojisi sayesinde sıcak ve nemli hava koşullarında dahi mat görünüm sağlar.
Hafif köpüğümsü dokusu ile pudra hissinde makyaj bazı olarak kullanılabilir.
Cilt tonunu eşitleyen renklendirici özelliğe sahiptir.
Ciltteki fazla yağı emerek sebum görünümünde azalma sağlar.
 
Kullanım Şekli:
Güneşe çıkmadan 15 dakika önce yüz, boyun ve dekolteye uygulayınız.
 
Kullanım Sıklığı:
2 satte bir tekrar uygulayınız. Yüzdükten, fazla terledikten sonra havlu ile kurulanarak tekrar kullanınız.
 
₺524,25 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
Tükendi

Skinceuticals Retinol 0.3 Cream 30ml

 

Etki Alanı:
Cilt bakım
 
Uygun Cilt Tipleri:
Problemli-Karma cilt tipi
 
Ürünün Faydaları:
SkinCeuticals Retinol 0.3, cilt bakım ürünlerinde kullanılabilecek optimum konsantrasyonda retinollü formülü ve yenilikçi mekanizması ile cilde etkin şekilde nüfuz eder.
Retinolü kararlılık seviyesinde tutarak dozunun yavaşça ve eşit olarak dağılımını sağlar.
İnce çizgilerin, kırışıklıkların ve güneş ışınlarına bağlı ya da yaşlanma lekelerinin, görünümünün azalmasını sağlar.

 
Kullanım Şekli:
Akşamları az bir miktar ürünü, kuru ve temiz bir cildinize uygulayınız
Göz çevresi hariç.

 
Kullanım Sıklığı:

Her akşam
₺3.187,50 KDV Dahil
₺4.250,00 KDV Dahil
Tükendi
Skinceuticals Antioxidant Lip Repair - Yaşlanma belirtilerine karşı bakım sağlayan antioksidan içerikli dudak bakım kremi
₺1.750,00 KDV Dahil
₺2.500,00 KDV Dahil
Tükendi
SkinCeuticals Biocellulose Restorative Masque - İşlem sonrası ciltler için yeniden yapılandırıcı selüloz maske
₺74,25 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
Tükendi
Skinceuticals Discoloration Defense Serum Correct - Cilt görünümünü düzenleyici leke bakım serumu
₺3.975,00 KDV Dahil
₺5.300,00 KDV Dahil
Tükendi
Skinceuticals Advanced Yüksek Koruma Spf50 Losyon 40 ml
 
₺2.080,00 KDV Dahil
₺2.600,00 KDV Dahil
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR